Cena zájezdu
SAN JUAN (Portoriko) - CHARLOTTE AMALIE (Barbados) - ST. CROIX (Panenské o. (americké)) - PHILIPSBURG (Nizozemské Antily) - CASTRIES (Sv.Lucie) - BRIDGETOWN (Barbados) - BASSETERRE (Sv.Kryštof a Nevis) - SAN JUAN (Portoriko). Celý popis
Den | Přístav / program | Připlutí | Odplutí |
---|---|---|---|
1. den | SAN JUAN (Portoriko) | - | 20:30 |
2. den | CHARLOTTE AMALIE (Barbados) | 08:00 | 18:00 |
3. den | ST. CROIX (Panenské o. (americké)) | 08:00 | 18:00 |
4. den | PHILIPSBURG (Nizozemské Antily) | 08:00 | 17:00 |
5. den | CASTRIES (Sv.Lucie) | 09:00 | 18:00 |
6. den | BRIDGETOWN (Barbados) | 07:00 | 16:30 |
7. den | BASSETERRE (Sv.Kryštof a Nevis) | 10:00 | 18:00 |
8. den | SAN JUAN (Portoriko) | 06:00 | - |