Reklama a prodej zájezdů na Silvestr.cz

Máte zájem prodávat své zájezdy přes náš portál?

Není nic snadnějšího, Vaši nabídku do naší databáze rádi zařadíme.

Na Silvestr.cz zveřejňujeme zájezdy cestovních kanceláří, které jsou zapojené v systému Open Travel Network. Je-li to technicky možné, zajistíme import dat a pravidelnou aktualizaci přímo z Vašeho rezervačního/prodejního systému. Nemáte-li žádný vlastní XML export, poskytneme Vám jednoduchou aplikaci pro vkládání a editaci zájezdů.

Potřebujete více informací?

Vlastní tematický tip

Tradiční katalog zájezdů na Silvestr.cz doplňují pravidelné cestovatelské tipy. Budete-li si přát, můžeme připravit tematický tip jen pro Vás, pak bude obsahovat jen Vaše zájezdy. Kampaň graficky a textově zpracujeme podle Vašeho přání, Vy si doplníte své nabídky a my zajistíme propagaci na webu, newsletterem a na sociálních sítích. Zvýhodněná cena tipu pro cestovní kanceláře, které prodávají své zájezdy na portálu, je 3900 Kč (bez DPH).

Jak dlouho bude tip zveřejněn?

Váš tip bude zveřejněn trvale, ale různým způsobem bude propagován. V den zveřejnění jej zobrazíme na hlavní stránce a budeme jej zobrazovat až do tipu následujícího (tedy zhruba týden). Zároveň s tím pošleme informaci emailovou kampaní a do sociálních sítí. Po cca týdnu bude na hlavní stránce zobrazen v seznamu dalších tipů, a to zhruba další měsíc.

Seriál více tipů

Potřebujete naplánovat dlouhodobou kampaň, nebo oslovit naše návštěvníky a partnery více různými způsoby? Připravíme pro Vás seriál týdenních tipů, případně v kombinaci s dalšími způsoby propagace. Cenu samozřejmě stanovíme individuálně a poskytujeme výrazné slevy.

Reklamní formáty

Potřebujete své produkty a služby propagovat jiným způsobem? Obraťte se na nás, reklamní kampaň pro Vás sestavíme na míru. Podle objednaného objemu inzerce poskytujeme zajímavé slevy.

Zajímá Vás některá z našich služeb? Kontaktujte nás:

Máte-li zájem o více informací k některým našim službám, prosím, napište nám.
E-mail: info@cestovani.cz, info@opentravel.cz