Obchodní podmínky

Cestování.cz a Silvestr.czCestovatelské weby Silvestr.cz a Cestování.cz jsme se snažili postavit trochu jinak - aby se odlišovaly od ostatních prodejních webů a dávaly návštěvníkům něco navíc. Tradiční katalog zájezdů doplňují pravidelné cestovatelské tipy, které připravujeme ve spolupráci s prodávajícími cestovními kancelářemi.

Zájezdy na webech Silvestr.cz a Cestování.cz si prodávají přímo cestovní kanceláře. Pokud klient odešle žádost o rezervaci, předáme ji k vyřízení pracovníkům příslušné cestovky. Oznámení o nových rezervacích zasíláme cestovní kanceláři na email a evidujeme v administraci systému označené jako "affiliate Cestování.cz".

Potřebujete více informací?

Chcete na Silvestr.cz nabízet své zájezdy?

Na našich webech zveřejňujeme pouze zájezdy cestovních kanceláří, které s námi spolupracují v systému Open Travel Network. Je-li to technicky možné, zajistíme import dat a pravidelnou aktualizaci přímo z rezervačního/prodejního systému cestovní kanceláře. Nemáte-li žádný vlastní XML export, poskytneme Vám jednoduchou aplikaci pro vkládání a editaci zájezdů.

Podmínky prodeje zájezdů

Podmínky prodeje zájezdů na webech Cestování.cz, Silvestr.cz a ukázkových miniwebech systému Open Travel Network:
Za každou odeslanou žádost o rezervaci zájezdu účtujeme 0,5% z celkové ceny na této žádosti. Není to tedy typická provize a může se samozřejmě stát, že rezervace nedopadne a klient neodjede, ale právě proto jsme zvolili tuto výši poplatku.

Spolupráci sjednáváme na dobu neurčitou s možností okamžité výpovědi oběma stranami.

Vlastní tematický tip jen s Vašimi zájezdy:

  • cena vlastního tipu pro prodávající CK je 3900 Kč (bez DPH), při objednání více tipů poskytujeme výrazné slevy