Kraskov - EA Hotel Kraskov

Ubytování: hotel **** Doprava: vlastní Strava: snídaně
14 termínů od 26. září 2020

Cena zájezdu

od 5 090 Kč


Hotel leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady. Místo u Čáslavi je dobře dostupné z Prahy, i Brna. Nově zrekonstruovaný hotel a chatky byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko, dnes díky novým majitelům nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Zázemí hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén, bowling, kvalitní kongresové služby a skvělou gastronomii. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor, kde je EA Hotel Kraskov situován, a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické značení. Ubytování Hotel svým hostům nabízí luxusní ubytování ve 45 moderně zařízených pokojích s balkóny. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokými matracemi a... Celý popis

Termíny a ceny

26.12. - 02.01.21 sobota - sobota
snídaně vlastní
5 090 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Ubytování, snídaně

Cena nezahrnuje

  • Městský poplatek 5,-/ osoba /noc
  • Domácí zvířata za poplatek 350 Kč za noc

Popis zájezdu

Kraskov - EA Hotel Kraskov

Hotel leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady. Místo u Čáslavi je dobře dostupné z Prahy, i Brna. Nově zrekonstruovaný hotel a chatky byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko, dnes díky novým majitelům nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Zázemí hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén, bowling, kvalitní kongresové služby a skvělou gastronomii. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor, kde je EA Hotel Kraskov situován, a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické značení.
Ubytování

Hotel svým hostům nabízí luxusní ubytování ve 45 moderně zařízených pokojích s balkóny. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi s vysokými matracemi a protialergickými lůžkovinami. K dispozici jsou také pokoje v kategorii Junior suite a apartmá.
Stravování

Snídaně formou bufetu v ceně ubytování. Při nižší obsazenosti hotelu je snídaně servírovaná.

Možnost dokoupit polopenzi
Vybavení

Hotelová restaurace s kapacitou 100 míst k sezení + terasa s kapacitou 40 míst k sezení

Zastřešená terasa s kapacitou 100 míst k sezení a vjezdem až pro 4 vozy

Poloha: Česká republika

Kavárna: Kulečník

Wi-Fi připojení k internetu ZDARMA

Vnitřní bazén: Venkovní bazén (otevřený pouze v letních měsících)

Fitness centrum s posilovnou

Indoorové hřiště – nohejbal, volejbal, florbal, basketbal, badminton atd.

Venkovní a vnitřní stolní tenis

Wellness – 2x whirlpool pro 6 a 4 osoby, finská sauna a pára, odpočinková zóna

2 bowlingové dráhy: 2 tenisové kurty

Minigolf: Horolezecká stěna

Venkovní posilovna: Víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem – volejbal, nohejbal, badminton atd.

Masáže: Kosmetické procedury

Půjčovna kol a loděk: Dětský koutek a dětské hřiště

Turistické infocentrum přímo v areálu hotelu

Venkovní grilování: Aktivity

Zázemí hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén, bowling, kvalitní kongresové služby a skvělou gastronomii. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor, kde je EA Hotel Kraskov situován, a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické značení.