Hurghada - Hotel Albatros Citadel Sahl Hasheesh *****

Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive
25 termínů od 6. listopadu 2021

Cena zájezdu

od 18 480 Kč 25 980 Kč


Poloha: Tento oblíbený a vyhledávaný hotel patří do oblíbeného řetězce hotelů Pickalbatros. Nachází se v oblasti Hurghada, konkrétně v letovisku Sahl Hasheesh. Disponuje širokou škálou stálých hostů, kteří se mj. díky kvalitní službám či komfortnímu ubytování opakovaně vrací. Na první pohled působí velmi specifickým dojmem, míněno že tzv. vystupuje ze skály. Terasovité rozložení přímo nad pláží na pobřeží Rudého moře pak svým hostům poskytuje nádherné panoramatické výhledy. Jedinečnost tohoto hotelu spočívá nejen v jeho architektuře, ale i tím, že má několik uměle vytvořených lagun, vlastní marínu nebo venkovní vířivky. Centrum Hurghady je vzdálené cca 25 km, letiště v Hurgahdě cca 20 km a centrum Sahl Hasheesh cca 6 km. V okolí hotelu či v docházkové vzdálenosti nejsou žádné obchody ani restaurace. Doporučujeme nejen náročnějším klientům, ale i milovníkům potápění či rodinám s dětmi. Pláž: Hotel má 2 pisečné/kamenité pláže a 1 pláž... Celý popis

Hurghada - Hotel Albatros Citadel Sahl Hasheesh *****

Termíny a ceny

prosinec 2021

25.12. - 01.01.22 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 14% 23 680 Kč 20 480 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu z vybraného místa odletu do Hurghady a zpět- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta) - Vstupní vízum do destinace

Popis zájezdu

Hurghada - Hotel Albatros Citadel Sahl Hasheesh *****

Poloha: Tento oblíbený a vyhledávaný hotel patří do oblíbeného řetězce hotelů Pickalbatros. Nachází se v oblasti Hurghada, konkrétně v letovisku Sahl Hasheesh. Disponuje širokou škálou stálých hostů, kteří se mj. díky kvalitní službám či komfortnímu ubytování opakovaně vrací. Na první pohled působí velmi specifickým dojmem, míněno že tzv. vystupuje ze skály. Terasovité rozložení přímo nad pláží na pobřeží Rudého moře pak svým hostům poskytuje nádherné panoramatické výhledy. Jedinečnost tohoto hotelu spočívá nejen v jeho architektuře, ale i tím, že má několik uměle vytvořených lagun, vlastní marínu nebo venkovní vířivky. Centrum Hurghady je vzdálené cca 25 km, letiště v Hurgahdě cca 20 km a centrum Sahl Hasheesh cca 6 km. V okolí hotelu či v docházkové vzdálenosti nejsou žádné obchody ani restaurace. Doporučujeme nejen náročnějším klientům, ale i milovníkům potápění či rodinám s dětmi.

Pláž: Hotel má 2 pisečné/kamenité pláže a 1 pláž s pískem a korálovým podloží při vstupu do moře (nutné boty do vody). Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Na pláži rovněž k dispozici bar v rámci programu all inclusive.

Poznámka: HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ!!

EGYPT se aktuálně ke dni 3.2.2021 nachází na SEZNAMU ZEMÍ V KATEGORII - TMAVĚ ČERVENÁ (ZEMĚ S VELMI VYSOKÝM RIZIKEM)
Cestující z těchto zemí (jak cizinci, tak čeští občané) musí před cestou do ČR vyplnit příjezdový formulář a zároveň podstoupit PCR test (antigenní nestačí), jehož provedení není na začátku cesty starší než 72 hod. a nechat si vystavit písemné potvrzení o výsledku. Následně musí předložit druhý PCR test (antigenní nestačí) provedený v ČR, který lze provést nejdříve 5. den od příjezdu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (v praxi je tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 10 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.

ZDARMA změna termínu všem osobám, které jsou uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu do Egypta pokud je některý z klientů pozitivní na Covid-19 před odletem do Egypta, nebo má nařízenou karanténu lékařem či hygienou. Je nutno doložit písemným potvrzením. Nutno zrušit, či změnit alespoň 24 hodin před odletem, pokud tak nebude učiněno, mohou být aplikovány storno poplatky vč. poplatků za změnu letenek.“ (platí pouze pro lety se společností AIR CAIRO)

EGYPT - AKTUÁLNÍ PODMÍNKY VSTUPU + VÍZOVÁ POVINNOST

Vízum za poplatek pro odlety od 1.5.2021 - Vízum si můžete objednat při koupi zájezdu za 790 Kč/os. nebo si jej můžete zakoupit až po příletu na letišti v Egyptě za cca 25 $. Podmínkou pro vydání víza je platnost cestovního pasu minimálně půl roku po návratu ze země.
Držitelé cestovních pasů jiných států než ČR jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu.

- Aktuální informace ohledně destinace naleznete zde: http://www.flydovolena.cz/download/Bezpecnostni_opatreni_v_Egypte.pdf

!!! DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ !!!!
Klienti, kteří po příletu do Egypta předloží očkovací certifikát proti COVID-19, budou osvobození od povinnosti předložit negativní PCR test.

Očkovací certifikát musí obsahovat:
1) potvrzení o očkování dvěma dávkami vakcíny (Pfizer / BioNTech, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac, Sputnik V, jedna dávka Johnson & Johnson *)
2) QR kód
3) musí být v tištěné formě a v angličtině
* Akceptovány jsou vakcíny povoleny WHO a 14 dní po úplném očkování.

Děti mladší 6 let nemusí mít PCR test, ani nemusí předložit očkovací certifikát, vstup do Egypta jim bude povolen.
Děti / Dospívající ve věku od 6 do 18 let se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu, podle předchozích nařízení.

- Očkovací certifikáty budou kontrolovány na letišti v Egyptě.
- Cestující bez očkovacího certifikátu, se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu, ne starším než 72 hodin nebo budou testováni na letišti v Egyptě za poplatek.

Aktuální vstupní podmínky spojené s COVID 19 – klienti co nemají ukončené očkování viz.výše !!!
- Do Egypta je potřeba PCR test, můžete se nechat otestovat i v destinaci.
Počínaje dnem 1. září 2020 mění Egypt nařízením premiéra režim vstupu pro všechny příchozí na území země. Nově je na všech místech vstupu zavedena povinnost předložit při příjezdu do země negativní výsledek PCR-testu ne starší než 72 hodin. PCR-test je nově vyžadován i v letoviscích Šarm el-Šajch, Hurgháda, Marsa Matrouh, Taba, Marsa Alam a nadále v hlavním městě Káhiře. V letoviscích Šarm el-Šajch, Hurgháda, Taba, Marsa Alam je možné podstoupit PCR-test přímo na letišti za cenu 30 USD. Děti do 6 let jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusejí PCR-test podstupovat!
- Každý cestující musí vyplnit prohlášení cestovatele s osobními údaji, které následně odevzdá při příletu do EAR.
- Po příletu na letiště v EAR bude všem cestovatelům změřena teplota.
- Každý cestující musí mít uzavřeno zdravotní cestovní pojištění !
- Osoby cestující z Egypta mají povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, a to ještě před příjezdem do ČR. Vyplněním a odesláním formuláře tak automaticky informují příslušnou hygienickou stanici o svém příjezdu. Formulář je dostupný zde: http://www.prijezdovyformular.cz/. Doklad o vyplnění formuláře musí předložit i při hraniční či pobytové kontrole, bude ho možné vytisknout nebo zobrazit na mobilním zařízení. Do 5 dnů od příjezdu z rizikové země by pak daná osoba měla absolvovat test, jehož výsledek neprodleně doručí místně příslušné hygienické stanici. Pokud nedojde k předložení výsledku testu do 7 dnů od příjezdu, budou nařízena karanténní opatření.
- Před případnou cestou do zahraničí Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si ověřili u zastupitelského úřadu Egypta v ČR, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily. Doporučujeme sledovat tyto stránky: https://www.mzv.cz/cairo/cz/viza_a_konzularni_informace/aktualne_ztizene_podminky_cestovani_do.html

Informace k zájezdu spojené s aktuální situací ohledně Covid19:
Hotely mohou být z důvodu hygienických opatření obsazeny maximálně na 50% a musely pro bezpečnost hostů přijmout nařízená opatření. Servis jako takový v hotelech omezen není, ale mohou být omezeny některé dílčí služby, např. mohou být zavřené některé restaurace či bary, část bazénů a lázní, některé aquaparky či nelze provozovat některé aktivity jako např. večerní zábavní program. Wellness & Spa služby jsou spolu s nočními aktivitami do odvolání nedostupné. Posilovny jsou pečlivě dezinfikovány a nově uspořádány tak, aby bylo možné dodržet bezpečné rozestupy. Akce a události, při kterých dochází ke shlukování nejsou povoleny. Při pohybu ve vnitřních prostorách i venku může být vyžadováno nošení roušky zakrývající nos a ústa. Klienti mohou být při vstupu do hotelu namátkově podrobeni měření teploty. Hotel může rozhodnout o nahrazení bufetového podávání stravy jejím servírováním. Výslovně upozorňujeme, že omezení vyvolaná platnými opatřeními nejsou vadou zájezdu a neposkytnutí služeb, jejichž poskytnutí je zakázáno, nemůže být reklamováno. Děkujeme za pochopení a Vaši ohleduplnost.

Stravování: all inclusive

All inclusive
- Hlavní restaurace: 7.00–10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 10.00–11.00 pozdní snídaně, 18.30–22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů, 22.00–24.00 pozdní večeře, u snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové – cola, sprite, soda, džus – ne fresh), u večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj
- Přístavní restaurace: 12.30–15.30 oběd formou bufetu, u oběda nealkoholické nápoje, pivo, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj
- Mezinárodní restaurace: 12.30–15.30 oběd formou bufetu, 15.00–17.00 odpolední snack
- Tematické restaurace: 19.00–22.30 večeře – italská (á la carte), brazilská (menu), předchozí rezervace nutná, 18.30–21.00 asijská (formou bufetu)
- Bar u bazénu: 10.00–17.00 nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Bary na pláži: 10.00–17.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Lobby bar: 5.00–7.00 kontinentální snídaně, 10.00–2.00 alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)
- Mozart Café: 11.00–17.00 sladké pečivo, 12.00–17.00 zmrzlina
- Columbus Bar & Terrace: 12.00–24.00 sladké pečivo

Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit

Ubytování: hotel *****

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, Wi-Fi připojení ve veřejných hotelových částech zdarma, restaurace The Citadel, restaurace Harbor Inn
4 restaurace ala carte (italská La Gondola, brazilská El Gaucho, rybí Blue Marlin, thajská Orchid) - Hotel u snídaní, obědů a večeří vyžaduje formální oblečení, několik barů mj. lobby bar, 2 bary u bazénů, 3 bary na pláži, 3 venkovní bazény (z toho dva v zimě vyhřívané), 1 dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), 6 venkovních vířivek, 2 dětská hřiště, miniklub, animační programy, diskotéka, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, vodní pólo, aerobik, šipky, tenisové kurty. Za poplatek SPA centrum, sauna, masáže, vodní sporty na pláži, billiard, potápěčské centrum, lékař, vodní dýmka, obchody, lékárna. Za příplatek splatný na místě ve výši 50 USD/os. (děti 4-13,99 50%) k dispozici vstup do Aqua Parku JUNGLE (zahrnuje vstup, transfer, all inclusive koncept).

Vybavení pokojů: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV, setem pro přípravu čaje či kávy, trezorem, minibarem (za poplatek) a balkonem. Rodinné pokoje s možností ubytování 2 dospělých osob a dvou dětíi jsou k dispozici za příplatek. Pokoje deluxe s výhledem na moře jsou k dispozici na vyžádání.